Autoškola Hornek | Vaše cesta začíná u nás...
O nás

Autoškola Hornek je autoškola s nejdelší tradicí v Chebu - založena v roce 1992. Její činnost přímo navazuje i vychází z tradic i zkušeností předcházející autoškoly Svazarmu. Dnes je činnost rozšířena na další oblasti z nichž za zmíňku stojí oblast nákladní mezinárodní autodopravy, zahájená v roce 1998. Po změnách legislativy v oblasti školení řidičů se činnost rozšířila i o školící středisko řidičů, kde se povedlo k navázání na tuto oblast činnosti dle předchozí legislativy k tomuto získat v roce 2008 akreditaci potřebnou na základě současné legislativy.  Sídlo autoškoly, ale i celé firmy je v historické části města Chebu, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 9. Ke spokojenosti uchazečů o řidičský průkaz přispívá pěkné prostředí v prostorách nově rekonstruovaných učeben, klidná a přátelská atmosféra panující v celé autoškole. V prostorách učebny techniky, garáží a malé dílny jsme v roce 2006 zahájili provoz malého autoservisu. Náš provoz je takřka nepřetržitý, kontaktovat nás můžete telefonicky na pevnou nebo mobilní linku, internetem či osobně. Výuku v autoškole provádějí zkušení učitelé s dlouholetou praxí. Rovněž je nově možné v našich prostorách na objednání provádět dopravně psychologické vyšetření řidičů, na které máme za spolupráce s dopravní psycholožkou paní PhDr. Janou Píchovou akreditaci od ministerstva dopravy.

Naši učitelé

Ivan Hornek - odpovědná osoba, učitel, lektor školícího střediska řidičů a řidič.
Od roku 1988 pracuje v autoškole jako učitel a v roce 1992 se stává majitelem autoškoly. Vyučuje skupiny A-C+E v plném rozsahu a vlastní řidičské oprávnění na všechny skupiny. V roce 1998 rozšířil činnost o oblast autodopravy. V roce 2001 úspěšně absolvoval rekvalifikační kurz člena první pomoci  a roce 2008 získal akreditaci na školení řidičů profesionálů a rozšířil živnosti podnikání např. o autoservis.

Zdeněk Kučera - učitel.
Od roku 1988 pracuje v autoškole jako učitel. Vyučuje skupiny
A-C+E v plném rozsahu a vlastní řidičské oprávnění na všechny skupiny. V roce 2001 úspěšně absolvoval rekvalifikační kurz člena první pomoci.